Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Ze świata dżwięków ...

W dźwięku zanurzenie

Dlaczego dźwięk w salach kinowych wydaje się tak realistyczny? To wynik nie tylko bardzo dobrej jakości brzmienia, ale również precyzyjnego rozmieszczenia dźwięku w przestrzeni.

Czytaj dalej...

Samsung WAM6500 – dźwięk zawsze tam gdzie ty

Czy sprzątanie może być przyjemne? Z pewnością! Wystarczy umilić je dźwiękami ulubionych piosenek. Podczas robienia porządków czy spotkań ze znajomymi chcemy, aby źródło dźwięku znajdowało się blisko nas, nie zawsze mamy jednak możliwość podpinania i przenoszenia dużych, ciężki głośników czy soundbarów. Samsung opracował więc rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się muzyką w dobrej jakości gdziekolwiek jesteśmy.

Czytaj dalej...

Bezprzewodowe słuchawki LEVEL U

Firma Samsung Electronics wprowadza nowe słuchawki LEVEL U Bluetooth. Słuchawki zapewniają wysoką jakość dźwięku, także w przypadku połączeń telefonicznych, oraz są wygodne w codziennym użytkowaniu. Słuchawki LEVEL U są wyposażone w baterię o długiej żywotności i znakomicie sprawdzają się przy korzystaniu z aplikacji zamieniających tekst na mowę. Produkt będzie dostępny w sprzedaży w połowie lipca 2015 r.

Czytaj dalej...

Cruz i Snug letnie, trwałe słuchawki sportowe

Philips kontynuuje owocną współpracę z marką O’Neil rozszerzając swoją linię słuchawek sportowych! Poznaj nowe O’Neil Cruz i Snug, poddaj się porywającemu brzmieniu głębokich basów i szczegółowej, bogatej muzyki! Doskonała izolacja dźwięków otoczenia pozwala całkowicie zanurzyć się w ulubionej muzyce. Możesz aktywnie korzystać z lata – wyjątkowo solidna konstrukcja słuchawek jest odporna nawet na najmocniejsze uderzenia!

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS