Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Aby kobieta czuła się piękną ...

Philips Lumea Prestige – świet(l)na depilacja

Zestaw do depilacji światłem Philips Lumea Prestige to najskuteczniejsze bezprzewodowe rozwiązanie IPL, które potrafi zdziałać cuda w zakresie zapobiegania odrastaniu włosków. Stosowane regularnie delikatne impulsy światła pozwalają zachować jedwabistą gładkość skóry nawet do 8 tygodni.

Czytaj dalej...

Loki – samodzielnie i profesjonalnie

Automatyczna lokówka Philips ProCare tworzy naturalnie wyglądające loki i symetryczne fryzury. Dzięki profesjonalnemu silnikowi bezszczotkowemu oraz podgrzewanemu, tytanowemu wałkowi ceramicznemu włosy są automatycznie nawijane, nagrzewane i podkręcane tak, aby uzyskać idealne loki za każdym razem.

Czytaj dalej...

KeraShine – zadbaj o włosy

Philips wprowadza nową linię urządzeń do włosów KeraShine, która składa się z suszarki, prostownicy, lokówki termoszczotki ceramicznej i suszarko-lokówki. Znajdziesz więc wszystko czego potrzebujesz, by zadbać i wystylizować swoje włosy w łagodny sposób.

Czytaj dalej...

Jak pozbyć się niedoskonałości skóry

Szczoteczka do oczyszczania cery Philips VisaPure AntiBlemish do cery z niedoskonałościami to skuteczny sposób na obie przyczyny ich powstawania: nadprodukcję sebum i odkładanie się martwych komórek naskórka. Dzięki technologii VisaPure umożliwia łagodne i jednocześnie skuteczne oczyszczanie skóry każdego dnia.

Czytaj dalej...

MICA - inteligentna i niezwykle stylowa bransoletka dla kobiet

Na pokazie mody Opening Ceremony Spring/Summer 2015, Opening Ceremony i Intel Corporation zaprezentowały inteligentną bransoletkę, będącą wynikiem intensywnej współpracy obydwu firm. Zaprojektowana przez projektantów mody i inżynierów Intel, bransoletka MICA to inteligentny element kobiecego stroju oferujący także funkcje komunikacyjne.

 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS