Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Skóra tak gładka, że nie ma nic do ukrycia …

Nowy depilator marki Braun Silk-épil 7 z technologią Close-Contact to odpowiedź na kobiece oczekiwania. Gwarantuje perfekcyjną skuteczność w usuwaniu włosków nawet tak małych jak ziarenko piasku (0,5 mm) i zapewnia końcowy efekt długotrwałej gładkości.

Braun Silk-épil 7 model 7681Każda wymagająca kobieta odkrywając nogi staje przed dylematem, wręcz wyzwaniem, jak sprawić aby skóra emanowała gładkością każdego dnia. Wszelkie zabiegi kosmetyczne i masaże to za mało.

Eksperci marki Braun stworzyli depilator nowej generacji Braun Silk-épil 7. Innowacyjna technologia Close-Contact zapewnia jeszcze dokładniejsze usuwanie włosków nawet tak małych jak ziarenko piasku (0,5 mm). Zastosowane rozwiązanie bazuje na ustawieniu 40 par pęset pod optymalnym kątem sprawiając, że depilator znajduje się jeszcze bliżej skóry i usuwa nawet najkrótsze włoski u samej nasady, aby skóra była kusząco gładka nawet przez 4 tygodnie.

Wiele kobiet zapyta co jeszcze sprawia, że nowy depilator Braun Silk-épil 7 jest wyjątkowy? Depilator marki Braun oferuje możliwość depilacji na mokro w trakcie kąpieli lub pod prysznicem (wodoodporna obudowa w modelach 7681 i 7281) oraz tradycyjnie na sucho. Kojące i uśmierzające właściwości wody znane są wszystkim kobietom. Relaks i rozluźnienie podczas kąpieli wpływają łagodząco również na skórę. Używanie depilatora marki Braun pod wodą zmniejsza ryzyko wystąpienia podrażnień, a uczucie dyskomfortu w trakcie depilacji zostaje zmniejszone. Szczelna obudowa pozwala na mycie depilatora pod bieżącą wodą przed kolejnym użyciem.

Braun Silk-épil 7 model 7281Dodatkowo Braun Silk-épil 7 jest bezprzewodowy (modele 7681 i 7281), co pozwala na pełną swobodę ruchów oraz możliwość używania w każdym miejscu i o każdej porze. Pełne ładowanie akumulatorów trwa zaledwie godzinę, co umożliwia nieprzerwaną pracę przez 40 minut.

Udoskonalona nasadka do masażu aktywnego sprawia, że depilacja jest wyjątkowo łagodna i lekka. Rolki masujące rozluźniają i stymulują skórę, ograniczając dyskomfort do minimum. Dodatkowo w depilatorze marki Braun wykorzystano ruchomą głowicę o anatomicznym kształcie, która odchyla się aż o 15 stopni w przód i w tył.

Braun Silk-épil 7 wyposażony jest w lampkę SmartLight, która podświetla depilowany obszar ciała i pozwala na wychwycenie włosków trudnych do spostrzeżenia, nawet w słabo oświetlonych pomieszczeniach. Liczą się tylko aksamitnie gładkie nogi.

Dodatkowe informacje

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.