Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Aby mieć piękne włosy ...

Loki – samodzielnie i profesjonalnie

Automatyczna lokówka Philips ProCare tworzy naturalnie wyglądające loki i symetryczne fryzury. Dzięki profesjonalnemu silnikowi bezszczotkowemu oraz podgrzewanemu, tytanowemu wałkowi ceramicznemu włosy są automatycznie nawijane, nagrzewane i podkręcane tak, aby uzyskać idealne loki za każdym razem.

Czytaj dalej...

KeraShine – zadbaj o włosy

Philips wprowadza nową linię urządzeń do włosów KeraShine, która składa się z suszarki, prostownicy, lokówki termoszczotki ceramicznej i suszarko-lokówki. Znajdziesz więc wszystko czego potrzebujesz, by zadbać i wystylizować swoje włosy w łagodny sposób.

Czytaj dalej...

Zaawansowane prostowanie włosów od Philipsa

Philips wprowadza na rynek nową zaawansowaną prostownicę Pro HPS930, która nie tylko doskonale sprawdzi się w stylizacji włosów, ale także dzięki ruchomym, tytanowym płytkom, cyfrowej regulacji temperatury i funkcji jonizacji odpowiednio zadba o ich pielęgnacje i bezpieczeństwo podczas prostowania.

Czytaj dalej...

Stylizacja różnych rodzajów włosów - na karnawał i nie tylko

Czas karnawału trwa. Na parkiecie królują wieczorowe kreacje, a panie decydują się na fryzury inne niż na co dzień, bo i okazja jest wyjątkowa. W tym sezonie modne są zarówno eleganckie proste włosy, fale, jak i efektowne loki. Do każdego wariantu trzeba się jednak przygotować, a użycie odpowiednich urządzeń Philips do stylizacji włosów z pewnością ułatwi samodzielne ułożenie modnej fryzury.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS