Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Poręczna, kolorowa i kompaktowa ...

W podróży znacznie trudniej zadbać o odpowiedni wygląd niż w normalnych warunkach. Ograniczona ilość miejsca oraz presja czasu sprawiają, że kompletując bagaż często musimy zrezygnować z urządzeń do pielęgnacji włosów, a na szybką wizytę u fryzjera w obcym mieście nie pozwalają napięte terminy.

Podobne trudności możemy napotkać podczas wyjazdu turystycznego. Nowa linia BrillantCare Business marki Bosch oferuje doskonałe rozwiązanie tego problemu – produkty z tej serii są wyjątkowo poręczne, zaś ich dodatkowy atut to optymistyczny i kolorowy design.prostownica Bosch Brillant Care Business PHS 3651Prostownica BrillantCare Business to idealne rozwiązanie dla kobiet, które dużo podróżują. Inżynierowie Bosch pomyśleli o wszystkich niedogodnościach związanych z pielęgnacją włosów poza domem. Prezentowane urządzenie ma więc tylko 17 cm długości, dzięki czemu bez problemu zmieści się w podręcznym bagażu. Nad burzą niesfornych loków zapanujemy również wtedy, gdy nie mamy na to wiele czasu – nowa prostownica Bosch jest gotowa do pracy w ciągu 50 sekund, zaś po użyciu nie musimy czekać, aż wystygnie - wystarczy umieścić ją w odpornym na wysoką temperaturę etui.

 

W dobrych hotelach wyposażenie pokoju obejmuje wprawdzie suszarkę do włosów, nie jest to jednak absolutną regułą,Suszarka Bosch PHD 5781 a jeżeli wybierzemy się na wakacje w mniej cywilizowane okolice, o tego rodzaju udogodnieniach możemy zapomnieć. Dlatego warto zaopatrzyć się w suszarkę do włosów z linii BrillantCare Business, która dzięki składanej rączce zajmie niewiele miejsca w naszej torbie. Kompaktowe wymiary nie wpływają jednak na funkcjonalność. To nowoczesne urządzenia zapewnia m.in. stałą jonizację, dzięki której nasze włosy będą miękkie i łatwe w rozczesywaniu. Dyfuzor oraz możliwość wyboru różnych temperatur i stopni mocy pozwolą zaś uzyskać efekt jak z salonu fryzjerskiego.

W delegacji lub na wczasach – z linią BrillantCare Business nowoczesna kobieta zaprezentuje się pięknie w każdych okolicznościach.

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.