Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Nowa suszarko-lokówka Philips ProCare

Nowa suszarko-lokówka pozwala na stworzenie naturalnie wyglądających fryzur: od grubych loków poprzez falujące, czy wyprostowane włosy, po bujne loki.

Nowa suszarko - lokówka Philips ProCareNowa suszarko-lokówka Philips ProCare działa kompleksowo i sprawia, że kobiety mogą osiągnąć lepsze efekty, nie niszcząc przy tym włosów. W zestawie dostępne są profesjonalne nasadki, w tym płaska szczotka prostująca, nasadka do nadawania objętości, szczotka z wysuwanymi ząbkami, termoszczotka oraz wąski koncentrator.

Płaska szczotka prostująca ma przede wszystkim pomóc w stworzeniu naturalnie wyglądającej prostej fryzury. Szczotka ta ślizga się po włosach, skutecznie wygładza i prostuje, nie niszcząc ich przy tym. Nowa nasadka do nadawania objętości od nasady włosów sprawia, że włosy wyglądają na puszyste i zdrowe, a także jakby ich było więcej. Liczne nasadki pozwalają na stworzenie ciekawych, naturalnie wyglądających fryzur, które wyglądają elegancko, a jednocześnie nie osłabiają włosów.

Kobiety często spędzają dużo czasu na układaniu swoich włosów, aby nadać im naturalny wygląd, jednak nie zastanawiają się nad wpływem tych zabiegów na włosy. Połączenie nasadek ProCare z możliwością dostosowania ustawień temperatury i prędkości do swoich potrzeb oznacza, że kobiety zyskują większą kontrolę: mogą wybrać nasadkę w zależności od fryzury, a jednocześnie ograniczyć do minimum stopień szkodliwego oddziaływania na włosy” podkreśla Jaga Hupało, ambasadorka kampanii Philips „Pokochaj swoje włosy”.

Suszarko-lokówka ProCare została wyposażona w  innowacyjną opcję Even Heat Distribution (EHD), która chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem gorąca. Nasadki zaprojektowano tak, aby zawsze rozprowadzały równo powietrze – nawet w przypadku wysokiej temperatury – przez co włosy nie są narażone na punktowe działanie gorąca, które powoduje ich przegrzanie i przesuszenie.

Ceramiczna powłoka wszystkich nasadek zapobiega przed przegrzaniem i przesuszeniem włosów, jednocześnie maksymalnie wygładzając włosy. Funkcja Thermoprotect daje optymalną temperaturę suszenia włosów, co również zapobiega ich uszkodzeniom, a z kolei pielęgnacja jonowa zapewnia odpowiednio nawilżone, lśniące włosy bez elektryzowania się. W zależności od pożądanego efektu i rodzaju włosów można również wybrać spośród trzech dodatkowych ustawień temperatury i prędkości.

Lokówko-suszarka Philips ProCare dostępna jest z pięcioma nasadkami, które dają szerszy wybór i pozwalają na stworzenie większej ilości fryzur niż kiedykolwiek wcześniej było to możliwe.

Płaska szczotka prostująca zapewnia naturalnie wyglądającą prostą fryzurę bez nadmiernego nagrzewania lub oddziaływania na włosy, a wyjątkowa nasadka do nadawania objętości to doskonały sposób na stworzenia wielu pięknych, trwałych i puszystych od korzeni włosów stylizacji – nieważne, czy włosy są upięte czy też rozpuszczone.

Nowa suszarko - lokówka Philips ProCareSzczotka z wysuwanymi ząbkami to szczotka do modelowania i lokówka w jednym. Aby włosy nie plątały się, ząbki wsuwają się do wnętrza szczotki po naciśnięciu jednego przycisku, co pozwala z łatwością wysunąć lokówkę z włosów. W rezultacie powstają sprężyste, naturalnie wyglądające loki i klasyczna, kobieca fryzura. Termoszczotka jest jednocześnie szczotką z wałkiem o średnicy 38 mm służącą do modelowania włosów na różne sposoby, która pozwala na ułożenie najmodniejszych fryzur, takich jak fale czy podkręcone końcówki.

Wyjątkowa nasadka, jaką jest koncentrator pozwala szybko, dokładnie i bez większego wysiłku wysuszyć włosy – nadmuch powietrza jest skoncentrowany na konkretnym punkcie, co pozwala idealnie ułożyć fryzurę. Nasadka ta jest również doskonała do lekkich poprawek.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.