Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Bosch ProSalon – profesjonalny salon fryzjerski w Twoim domu

Nowa linia ProSalon marki Bosch to idealne rozwiązanie dla kobiet, które twórczo podchodzą do stylizacji fryzur i często je zmieniają.

Nowa linia akcesoriów do pielęgnacji włosów Bosch Pro SalonDocenią ją zwłaszcza te panie, których celem jest osiągnięcie efektu „prosto od fryzjera”, a ten pomogą osiągnąć fachowi pomocnicy. Przy użyciu najnowszego, profesjonalnego sprzętu do stylizacji włosów marki Bosch, idealną fryzurą możesz cieszyć się każdego dnia. Linia ProSalon to cała paleta nowoczesnych rozwiązań, które sprawdzą się na co dzień przy najrozmaitszych zabiegach stylizacyjnych – zarówno w przypadku eleganckich fryzur na specjalne uroczystości, jak i porannego układania włosów przed rozpoczęciem dnia. 

W skład linii ProSalon wchodzi pięć urządzeń:
- suszarka PHD 9760,
- prostownica PHS 2560,
- lokówka PHC 2500,
- volume styler (urządzenie do zwiększania objętości włosów) PHS 9590
- lokówko-prostownica curl&straight PHS 9630.

Nowa linia akcesoriów do pielęgnacji włosów Bosch Pro SalonDoskonałe właściwości użytkowe suszarek z linii ProSalon zapewniają zastosowane w niej profesjonalne rozwiązania techniczne, między innymi trwały i bardzo cichy silnik o mocy 2000 W. Regulowany strumień powietrza i temperatury w połączeniu z wyjątkowo wąskim koncentratorem dyszy do modelowania, umożliwia niezwykle precyzyjną stylizację. Jonizator zapobiega elektryzowaniu się włosów, a ponadto sprawia, że stają się one bardziej miękkie i łatwiej się rozczesują. Miliony jonów działa dobroczynnie na strukturę włosa - łuski włosa zamykają się, co gwarantuje piękny połysk. Uzupełnieniem profesjonalnego wyposażenia jest dyfuzor, zwiększający objętość włosów, podnoszący je u nasady i umożliwiający modelowanie luźnych loków. Komfortową obsługę suszarki ułatwia kabel o długości aż 3 metrów. Obudowa pokryta jest miękkim, antypoślizgowym materiałem, który sprawia, że suszarkę ProSalon można wygodnie i stabilnie trzymać w dłoni nawet przez dłuższy czas. Za elegancki i funkcjonalny design suszarka otrzymała nagrodę reddot international design.

Nowa linia akcesoriów do pielęgnacji włosów Bosch Pro SalonOlśniewający połysk włosów - naturalnie kręconych lub loków – zapewnia prostownica ProSalon. Niezwykle gładkie, pokryte ceramiczną powłoką płytki grzejne Cera Care w maksymalnym stopniu chronią włosy. Funkcja podwójnej jonizacji nie tylko chroni włosy, lecz zapewnia także uzyskanie efektu miękkości i połysku. Sześć poziomów temperatury w zakresie od 100 do 200°C pozwala każdej użytkowniczce na dopasowanie temperatury urządzenia do rodzaju włosów. Wybraną temperaturę sygnalizuje wskaźnik LED. Ergonomiczna konstrukcja urządzenia zapewnia ochronę palców przed poparzeniem.Nowa linia akcesoriów do pielęgnacji włosów Bosch Pro Salon

Profesjonalne rozwiązania technologiczne oraz komfort użytkowania to cechy wyróżniające także lokówkę, volume styler oraz lokówko-prostownicę z tej serii. Wyjątkowo krótki czas nagrzewania, zastosowanie powłoki ceramicznej, która zapewnia dodatkową ochronę włosów, a także praktyczny termiczny pokrowiec służący do przechowywania gorącego urządzenia sprawiają, że stylizacja włosów staje się prawdziwą przyjemnością.

Suszarka i prostownica z linii ProSalon zostały przetestowane przez zawodowych fryzjerów i posiadają rekomendację stylistów – Beaty Berendowicz i Sławka Kublina, założycieli największej w Polsce Akademii Fryzjerskiej. Salony fryzjerskie prowadzą od 17 lat. Swoje doświadczenia zbierali w wielu najlepszych akademiach fryzjerskich na całym świecie. Są absolwentami renomowanych europejskich Akademii Fryzjerskich: Tony& Guy, Eric Stipa, Jean Marc Joubert, Vog Coiffure, Jacques Fourcade.
W 2003 r. otworzyli pierwszy salon „Berendowicz & Kublin Artistic Team” wraz z akademią szkoleniową „Academy of hair design Berendowicz & Kublin”. Rok 2011 to już 10 autorskich salonów na terenie Polski.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.