Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Suszarko – lokówka Philips Care - naturalnie piękne włosy

Suszarko-lokówka Philips Care umożliwia tworzenie pięknych, naturalnych fryzur i zapewnia maksymalną pielęgnację włosów.

Wyjątkowa nasadka zwiększa objętość włosów dokładnie tam, gdzie chcesz — tuż przy nasadzie. Suszarko-lokówka Philips Care działa kompleksowo i sprawia, że kobiety mogą osiągnąć lepsze efekty, nie niszcząc przy tym włosów.

Nowa suszarko - lokówka PhilipsaW zestawie dostępne są różne nasadki, w tym nasadka do nadawania objętości, szczotka z wysuwanymi ząbkami, termoszczotka oraz wąski koncentrator. Ceramiczna powłoka wszystkich nasadek zapobiega przed przegrzaniem i przesuszeniem włosów, funkcja Thermoprotect daje optymalną temperaturę suszenia włosów, co również zapobiega ich uszkodzeniom, a z kolei pielęgnacja jonowa zapewnia odpowiednio nawilżone, lśniące włosy bez elektryzowania się. W zależności od pożądanego efektu i rodzaju włosów można również wybrać spośród trzech dodatkowych ustawień temperatury i prędkości.

Philips Care łączy w sobie szczotkę do modelowania i lokówkę. Ząbki wsuwają się do wnętrza szczotki po naciśnięciu jednego przycisku, można  więc z łatwością wysunąć lokówkę z włosów. W rezultacie powstaną piękne i sprężyste loki. Termoszczotka ma wyjątkowo dużą średnicę 38 mm - szerokość wałka sprawia, że jest to idealne narzędzie do stylizacji pozwalające tworzyć gładkie fryzury i fale. Wyjątkowa i innowacyjna nasadka zwiększa objętość włosów dokładnie tam, gdzie chcesz — tuż przy nasadzie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.