Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Stylizacja różnych rodzajów włosów - na karnawał i nie tylko

Czas karnawału trwa. Na parkiecie królują wieczorowe kreacje, a panie decydują się na fryzury inne niż na co dzień, bo i okazja jest wyjątkowa. W tym sezonie modne są zarówno eleganckie proste włosy, fale, jak i efektowne loki. Do każdego wariantu trzeba się jednak przygotować, a użycie odpowiednich urządzeń Philips do stylizacji włosów z pewnością ułatwi samodzielne ułożenie modnej fryzury.

Tak to już zwykle z nami kobietami jest, że posiadaczki loków narzekają na nieposkromioną czuprynę, a panie z prostymi włosami marzą o większej objętości. Karnawał jest więc wspaniałą okazją, by poeksperymentować i z urządzeniami Philips wystylizować swoją wymarzoną fryzurę w komfortowy i bezpieczny dla włosów sposób. Dla kobiet obdarzonych lokami niezawodne będą prostownice, dla tych z prostymi włosami przydadzą się zwłaszcza lokówki, a dla pań lubiących ciągłe zmiany - zestawy wielofunkcyjne.

Prostownica  do włosów Philips Pro Care Sonic HP8349Perfekcyjne prostowanie

Prostowanie włosów wcale nie musi być długie i uciążliwe. Zaawansowana prostownica ProCare Sonic HP8349 wykorzystuje delikatne drgania dźwiękowe (technologia Sonic), które sprawiają, że włosy rozkładają się równomiernie pomiędzy płytkami, co oznacza lepsze efekty w szybszym czasie. Proste włosy, bez niedociągnięć i niechcianych odgnieceń można mieć już za pierwszym pociągnięciem. Dodatkowo płytki grzejne Triple-care dzięki technologii EHD równomiernie rozprowadzają ciepło, zapobiegając przegrzewaniu włosów, a funkcja jonizacji zapewnia gładkość i minimalizuje elektryzowanie włosów.

Komfortowa stylizacja loków

Loki są fryzurą ponadczasową i idealnie sprawdzają się na eleganckich przyjęciach, jak i szalonych imprezach. W ich przygotowaniu pomocna będzie lokówka Philips ProCare. Urządzenie jest wyposażone we wskaźnik utrwalenia loków sygnalizujący zakończenie procesu skręcania pasma włosów i zapobiegający ich przegrzaniu. Dodatkowo wałek lokówki ProCare pokryty jest aksamitnie gładką powłoką soft-touch, która chroni przed ryzykiem poparzenia, dzięki czemu można wygodnie i bezpiecznie stylizować włosy nawet na trudno dostępnych obszarach, np. z tyłu głowy. 

Różne stylizacje z jednym urządzeniem

Wielofunkcyjne urządzenia do stylizacji włosów Philips Care HP 8655Wiadomo jednak, że nie tak łatwo zdecydować się na jedną stylizację. Dlatego Philips Care HP8655 łączy w sobie szczotkę do modelowania i lokówkę. W zestawie dostępne są 4 nasadki pozwalające tworzyć nie tylko piękne loki, ale też gładkie fryzury i hollywoodzkie fale, w których do twarzy jest prawie każdej kobiecie. Wyjątkowa i innowacyjna nasadka zwiększa objętość włosów dokładnie tam, gdzie na ogół tego najbardziej potrzebujemy - tuż przy nasadzie. Kolejna nasadka - szczotka z wysuwanymi ząbkami, które wsuwają się do jej wnętrza po naciśnięciu jednego przycisku, pozwala na przygotowanie sprężystych loków.  Wyjątkowo duża średnica (38 mm) wałka termoszczotki sprawia natomiast, że jest to idealne narzędzie do stylizacji pozwalające tworzyć fale i gładkie fryzury. Działanie koncentratora polega z kolei na skupianiu nadmuchu powietrza poprzez jego uwalnianie przez otwór i kierowanie na konkretne obszary. Umożliwia to precyzyjne modelowanie, wprowadzanie ostatnich poprawek i wykańczanie fryzury.
Prostowanie, karbowanie, kręcenie i zwiększanie objętości - takie możliwości oferuje natomiast wielofunkcyjna lokówka HP8698, która pozwala wykazać się niczym nieograniczoną kreatywnością. Lokówka Philips została wyposażona w końcówkę 16mm do tworzenia loczków, szczotkę zwiększającą objętość włosów, 2 płytki do prostowania i karbowania włosów oraz spinki ułatwiające stylizację.

Szybko i bezpiecznie

Z urządzeniami Philips każda z pań może wystylizować odpowiednią fryzurę, nie wybierając pomiędzy skutecznością i szybkością a zdrowiem włosów. Warunek ten spełniają także suszarki Philips z funkcją ThermoProtect, które mogą przydać się do każdego rodzaju włosów. Kontrola temperatury ThermoProtect zastosowana w nowych suszarkach Philips to optymalna temperatura oraz zabezpieczenie przed przegrzewaniem. Sześć regulowanych ustawień prędkości i temperatury pozwala dostosować tryb, jaki odpowiada Ci najbardziej, a polecany przez stylistów zimny nadmuch powietrza - cool shot stosowany na koniec suszenia wydobędzie blask włosów, utrwali oraz nada fryzurze ostateczny kształt.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.