Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

KeraShine – zadbaj o włosy

Innowacyjna linia produktów do pilęgnacji włosów Philips KeraShine Innowacyjna linia produktów do pilęgnacji włosów Philips KeraShine materiały prasowe

Philips wprowadza nową linię urządzeń do włosów KeraShine, która składa się z suszarki, prostownicy, lokówki termoszczotki ceramicznej i suszarko-lokówki. Znajdziesz więc wszystko czego potrzebujesz, by zadbać i wystylizować swoje włosy w łagodny sposób.

Philips KeraShineDla większości z nas podstawowym urządzeniem przy stylizacji włosów jest suszarka. Jeśli używasz jej często, najważniejsze byś mogła chronić włosy, nie rezygnując z szybkiego suszenia. Nowa suszarka KeraShine HP8243 oferuje 6 różnych ustawień prędkości temperatury. Jest również wyposażona w funkcję ThermoProtect, umożliwiającą suszenie włosów w stałej, zalecanej przez ekspertów temperaturze, a także w funkcję pielęgnacji jonowej, zapobiegającej elektryzowaniu się włosów, oraz dodatkowego nadmuchu TurboBoost. W zestawie dostępna jest bardzo wąska nasadka modelująca 11 mm, która umożliwia precyzyjne modelowanie.

Z pewnością w codziennej stylizacji przydatna jest tez prostownica, która nie tylko wyprostuje, ale i zadba o Twoje włosy. Nowa prostownica jonowa KeraShine HP8348 jest wyposażona w płytki ceramiczne z formułą keratynową, umożliwiając wyprostowanie włosów w delikatniejszy sposób. Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają łuski, dodając blasku i połysku. Prostownica KeraShine dba także o zachowanie odpowiedniej temperatury podczas zabiegu. Zaawansowana technologia EHD+ sprawia, że urządzenie zawsze rozprowadza ciepło równomiernie i zapobiega powstawaniu szkodliwych, gorących punktów. Z kolei funkcja ThermoGuard zapobiega przypadkowemu nagrzaniu powyżej 200°C i zwiększa temperaturę co 5°C.


Z myślą o tych, które marzą o łatwych do ułożenia lokach bez narażania włosów, stworzono z kolei lokówkę HP8607. Nowa lokówka KeraShine jest wyposażona w wałek o średnicy 25 mm umożliwiający tworzenie luźnych loków wyglądających tak naturalnie, jakby ich nakręcenie nie wymagało żadnego wysiłku. Ponadto lokówka ma ochronną powłokę ceramiczną z keratyną i funkcję dostosowania temperatury, która zapobiega uszkodzeniom i przesuszeniu włosów. Pokrętło z 8 ustawieniami temperatury (od 130 do 200°C) umożliwia wybór temperatury odpowiedniej dla danego rodzaju włosów, a maksymalna temperatura 200°C gwarantuje doskonałe rezulPhilips KeraShinetaty nawet w przypadku grubych włosów i jest dla nich mniej szkodliwa.

Panie, które preferują fryzurę pomiędzy lokami a prostymi włosami, czyli łagodne fale, docenią ceramiczną szczotkę HP8632. Dzięki szczotce termicznej KeraShine z łatwością ułożysz miękkie fale, jednocześnie dbając o włosy. Podgrzewany wałek o średnicy 45 mm z keratynową powłoką zapewnia długotrwały efekt, a wysuwane ząbki gwarantują bezpieczeństwo. Wystarczy owinąć włosy na ząbki i obrócić nienagrzewającą się końcówkę, aby je schować, gładko uwalniając pasmo bez splątywania. Dzięki tej wyjątkowej funkcji, włosy można bezpiecznie wyjąć i nadać im perfekcyjny kształt. Możesz wybrać między dwoma ustawieniami temperatury modelowania (160°C i 190°C) zapewniającymi długotrwały efekt i minimalizującymi ryzyko uszkodzenia włosów.

Z kolei jednoczesne suszenie i modelowanie oraz maksymalną pielęgnację włosów umożliwia nowa jonowa suszarko-lokówka Philips KeraShine HP8667. Ta suszarko-lokówka o mocy 800W generuje strumień powietrza o optymalnym natężeniu oraz delikatną moc suszenia, dzięki czemu każdego dnia możesz cieszyć się pięknymi włosami. Dodatkowo dzięki 3 nasadkom można łatwo tworzyć piękne, naturalne fryzury. Termoszczotka ma wyjątkowo dużą średnicę 38 mm. Szerokość wałka sprawia, że jest to idealne narzędzie do stylizacji pozwalające tworzyć gładkie fryzury i fale. Dostępna jest także szczotka z wysuwanymi ząbkami, które wsuwają się do wnętrza szczotki po naciśnięciu jednego przycisku. Dzięki temu można z łatwością wysunąć lokówkę z włosów, a rezultat to piękne, sprężyste loki. Trzecia nasadka to wąski koncentrator, który skupia nadmuch powietrza poprzez jego uwalnianie przez otwór i kierowanie na konkretne obszary. Dzięki temu umożliwia precyzyjne modelowanie, wprowadzanie ostatnich poprawek i wykańczanie fryzury.

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.