Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Nowoczesne golenie z Philips w 3D!

Nowe, zaawansowane golarki Philips Senso Touch 3D zapewniają niezwykle dokładne golenie dzięki idealnemu dopasowaniu ruchomych głowic do kształtu twarzy.

Ostrza golą delikatnie, nie powodując dolegliwości skóry. Ich wodoodporna konstrukcja umożliwia golenie na sucho lub mokro. Nie musisz więc rezygnować ze swoich przyzwyczajeń - golarka Senso Touch 3D z precyzyjnym trymerem dopasuje się do Twoich preferencji!

Golarka Philips Senso 3DGolenie bywa prawdziwym utrapieniem szczególnie wtedy, gdy towarzyszą mu podrażnienia skóry lub efekty golenia nie są zadowalające. Najnowsze modele golarek firmy Philips, światowego lidera w dziedzinie technologii golenia, powstały w odpowiedzi na potrzeby konsumentów. Wynika z nich, że mężczyźni przykładają ogromną wagę zarówno do samego procesu, jak i efektu golenia, oczekując nie tylko dokładności, ale również komfortu użytkowania, czyli doskonale gładkiej skóry przy minimalnym uczuciu podrażnienia.

Golarki z serii SensoTouch 3D wyznaczają nowe standardy w segmencie elektrycznych urządzeń golących. Stworzone w oparciu o 70-letnie dziedzictwo, wiedzę i doświadczenie marki Philips w zakresie opracowania nowych, rewolucyjnych technologii, które całkowicie zmieniły podejście konsumentów do golenia, SensoTouch 3D to dziś najbardziej zaawansowana technicznie golarka dostępna na rynku. Całkowicie nowa jakość i skuteczność golenia z pewnością znajdzie uznanie najbardziej wymagających użytkowników.

Nowe golarki Philips SensoTouch 3D posiadają system GyroFlex z głowicami UltraTrack, podwójne  ostrza, precyzyjny, wbudowany trymer – RQ1250 a także nakładany trymer do brody z 5-cioma ustawieniami długości – RQ1295

Golarka Philips Senso 3DSystem GyroFlex 3D to wyjątkowy trójwymiarowy element (trzy niezależne ruchome głowice golące) umożliwiający golarce idealne dopasowanie się do indywidualnych konturów twarzy. Technologia GyroFlex pozwala maksymalnie ograniczyć siłę nacisku podczas golenia, zapewniając dokładny efekt golenia przy minimalnym podrażnieniu skóry.System podwójnych ostrzy unosi przylegające włosy i przycina je na linii skóry, zapewniając doskonale efekty golenia.

Aquatec to zaawansowane uszczelnienia zastosowane w konstrukcji golarek Senso Touch 3D RQ1295 oraz RQ1250. To dzięki nim możesz cieszyć się możliwością wygodnego golenia na sucho lub odświeżającego golenia na mokro z użyciem pianki lub żelu dla jeszcze większej ochrony skóry przed podrażnieniami. Golarkę Senso Touch 3D RQ1250 po zakończonej pracy możesz umyć pod bieżącą wodą.

Golarka Senso Touch 3D RQ1295 otrzymała w zestawie innowacyjny, wygodny system JetClean+, który czyści i smaruje ostrza a jednocześnie ładuje urządzenie. Dzięki temu golarka jest zawsze gotowa do działania!

Dzięki technologii SkinGlide golarka Senso Touch 3D płynnie przesuwa się wzdłuż linii skóry nie powodując otarć. Poranne golenie przebiega szybko i skutecznie. Ergonomiczny uchwyt -  Easy Grip z powłoką antypoślizgową zwiększa wygodę i precyzję golenia.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.