Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Philips Headgroom – krótkie włosy na zawołanie …

Philips wprowadza do swojej oferty nowe urządzenie przeznaczone dla zwolenników bardzo krótkich fryzur. Headgroom pozwala całkowicie samodzielnie dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc dzięki wyjątkowej, obracającej się w zakresie 180° głowicy. 

Ponadto nasadka do golenia głowy umożliwia uzyskanie efektu idealnie gładkiej skóry. Dzięki Headgroom utrzymanie krótkich włosów nie wymaga regularnych wizyt u fryzjera. Teraz możesz zadbać o nie w domowym zaciszu.

Philips Headgroom - proste strzyżenieZbliża się lato a wraz z nim wysokie temperatury. Wtedy też mężczyźni myślą o krótszych niż zwykle fryzurach, które doskonale sprawdzają się podczas wakacji. Headgroom umożliwia bardzo krótkie (od 0,5 do 15mm) strzyżenie włosów lub dokładne, delikatne golenie głowy na gładko (0mm). Dwie nasadki grzebieniowe umożliwiają ustawienie długości od 1 do 15 mm; różnica między kolejnymi ustawieniami wynosi dokładnie 2 mm. Specjalna, precyzyjna nasadka grzebieniowa pomoże Ci uzyskać fryzurę na jeża. Możesz również użyć maszynki bez nasadki, aby przyciąć włosy do długości 0,5 mm. Obrotowa głowica pozwala w pełni kontrolować kąt nachylenia maszynki, dzięki czemu możesz odpowiednio ją ustawić, tak aby z łatwością dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych miejsc.

Możesz uzyskać bardzo krótką fryzurę dzięki specjalnej, dedykowanej nasadce grzebieniowej zapewniającej dodatkową precyzję (ustawienia długości od 0,5 mm do 3 mm, zmiana co 0,5 mm).

Zaokrąglone krawędzie ostrzy i nasadek zaprojektowano tak, aby zapobiec zadrapaniom i zapewnić komfortowe strzyżenie i golenie. Specjalna nasadka Philips Headgroom - łatwe mycie i czyszczeniedo golenia głowy obraca się wraz z głowicą, docierając w zagłębienia znajdujące się nad karkiem.  Specjalna konstrukcja Headgroom umożliwia wykonanie każdej ze stylizacji całkowicie samodzielnie – dokładnie, szybko i w dowolnej chwili, zaś samoostrzące się ostrza ze stali szlachetnej dłużej zachowują ostrość i zapewniają najwyższą jakość strzyżenia.

Możliwość bezprzewodowego użycia zapewnia wygodę. Trwały akumulator NiMh działa do 60 minut po godzinie ładowania. Szybkie 10-minutowe ładowanie wystarcza na 10 minut działania, więc z urządzenia można skorzystać praktycznie w każdej chwili. Wskaźnik naładowania świeci na biało, gdy urządzenie jest w pełni naładowane, oraz miga na pomarańczowo, gdy pozostały czas pracy wynosi 10 minut.

Dodatkowym atutem maszynki jest jej wodoodporna konstrukcja, która po zakończonej pracy umożliwia wygodne i higieniczne umycie urządzenia pod bieżącą wodą. 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.