Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Philips SensoTouch 2D – delikatny kontakt ze skórą

Wodoodporna konstrukcja golarek pozwala na komfortowe golenie na sucho lub odświeżające golenie na mokro z użyciem pianki lub żelu, dzięki czemu nie musisz zmieniać swoich dotychczasowych przyzwyczajeń a codzienne golenie przestaje być rutynową czynnością.

Nakładane trymery precyzyjnie przytną baczki lub wystylizują brodę. Starannie wykonana golarka o przemyślanych funkcjach jest nie tylko skutecznym i trwałym urządzeniem, ale także ozdobą na łazienkowej półce.

Golarki Philips Senso Touch 2DPerfekcyjny zarost stanowi dla wielu mężczyzn podstawę dobrego wyglądu. Gładka, promienna skóra bez podrażnień to bardzo ważny element wizerunku oraz wizytówka w codziennych kontaktach z otoczeniem. Tymczasem golenie bywa prawdziwym utrapieniem szczególnie wtedy, gdy towarzyszą mu podrażnienia skóry lub efekty golenia nie są zadowalające. Philips SensoTouch ze swoją delikatnością i dokładnością spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania mężczyzn. Tegoroczna nagroda magazynu Men’s Health przyznana golarce SensoTouch RQ1175 w kategorii najlepsze urządzenie potwierdza jej skuteczność i niezawodność. Zastosowany w golarkach system GyroFlex 2D sprawia, że głowice łatwo dopasowują się do kształtu twarzy a także zapewniają mniejszy nacisk oraz mniej podrażnień przy dokładnym goleniu.

Golarki Philips Senso Touch 2DGłowice golące DualPrecision mają szczeliny do golenia normalnych włosków i otwory chwytające nawet najkrótszy zarost. System podwójnych ostrzy unosi włosy i przycina je na linii skóry zapewniając dokładniejsze golenie. Zastosowanie systemu Aquatec pozwala wybrać sposób golenia – można zdecydować się na wygodne golenie na sucho lub odświeżające golenie na mokro z użyciem pianki lub żelu, tak by dodatkowo chronić skórę.

Technologia SkinGlide zmniejsza tarcie i pozwala na płynny ruch wzdłuż skóry zapewniając proste i dokładne golenie.  Delikatny dla skóry nakładany trymer do brody (RQ1175, RQ1195) umożliwia modelowanie na wiele sposobów zarówno 3-dniowego zarostu o długości 0,5mm jak i krótkiej brody o długości 5mm. Zaokrąglone końcówki i regulowana nasadka grzebieniowa zapobiegają podrażnieniom skóry. System Jet Clean golarki SensoTouch RQ1195 służy do czyszczenia i smarowania ostrzy a także do ładowania akumulatora po każdym użyciu. Golarka SensoTouch RQ1155 została dodatkowo wyposażona w precyzyjny trymer doskonały do przycinania wąsów i bokobrodów.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.