Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Ekspres Saeco Xelsis Evo – spersonalizowana kawa

Wyszukana elegancja, wysoki stopień personalizacji ustawień, najnowsze technologie, niezrównana wydajność i najlepsze materiały, a wszystko to zamknięte w wyjątkowo funkcjonalnej obudowie.

Nowy ekspres do kawy Philips Saeco XelsisZa sprawą pełnej personalizacji procesu parzenia, od ziarna do filiżanki, oraz opatentowanego przez Saeco pojemnika na mleko z podwójną komorą spieniającą i podwójną funkcją czyszczenia nowy ekspres zbliża się do doskonałości w dziedzinie przyrządzania napojów kawowych na bazie mleka. Dzięki funkcji automatycznego czyszczenia wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, by urządzenie było zawsze gotowe do przyrządzenia wyśmienitego cappuccino lub latte macchiato. Teraz możesz delektować się najbardziej wyszukanymi napojami na bazie mleka, nie tracąc ani odrobiny bogatego aromatu oryginalnego włoskiego espresso.

Nowy ekspres do kawy Philips Saeco XelsisJednym z najważniejszych udoskonaleń zastosowanych w ekspresie Xelsis Evo jest wprowadzenie nowego pojemnika na mleko z technologią podwójnej komory. System spieniania zaprojektowany z myślą o dodatkowym wzmocnieniu walorów smakowych mleka kontroluje proces podgrzewania pojemnika, nieprzerwanie utrzymując optymalną temperaturę, co gwarantuje regularny, wolny od rozprysków przepływ. Po przygotowaniu napoju system samoczynnie inicjuje dwukrotny cykl czyszczenia całego obiegu za pomocą gorącej pary, co zapewnia niezmiennie optymalny smak napojów sporządzanych na bazie mleka. Dla Ciebie pozostaje wyłącznie czysta przyjemność sączenia kremowego cappuccino i latte macchiato – kiedy tylko masz na nie ochotę.  Kolejna ważna innowacja pojawiająca się w nowej generacji ekspresów Xelsis to regulowana, wyjmowana wylewka, która umożliwia bezproblemowe przygotowanie dowolnego napoju, również w wysokich szklankach. Dla jeszcze większego komfortu użytkowania, ekspres Xelsis Evo wyposażony został w dużą tackę ociekową o wymiarach 28 cm (długość) na 12 cm (szerokość)! Rozwiązanie to pozwala na rzadsze opróżnianie pojemnika.

Linia ekspresów Xelsis, gwarantująca doskonałą jakość espresso i kremowych napojów na bazie mleka, pozwala na zaawansowaną personalizację ustawień w oparciu o preferencje poszczególnych użytkowników. Korzystając z ekspresu Xelsis użytkownik może w dowolnej chwili przyrządzić jeden z 9 różnych typów napojów: od espresso po long coffee i od cappuccino po latte macchiato, dowolny napój na bazie mleka, a nawet herbatę.  Każdy z domowników może w miejsce standardowych ustawień zapisać w pamięci urządzenia preferowaną konfigurację parametrów takich jak aromat kawy, zaparzanie wstępne, temperatura, czas parzenia i poziom spienienia mleka, a także ilość użytego mleka i konsystencja napoju. Ekspres umożliwia zaprogramowanie sześciu niezależnych profili użytkowników.

Nowy ekspres do kawy Philips Saeco XelsisJednocześnie model Xelsis Evo zachowuje wszystkie cechy wyróżniające urządzenia marki Saeco, w tym między innymi swobodę wyboru ulubionych zieren kawy oraz doskonały smak świeżej kawy charakterystyczny dla ekspresów Saeco. Jest to możliwe dzięki takim elementom użytkowym jak specjalnie zaprojektowany pojemnik na kawę, który chroni ją przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych, ceramiczny młynek gwarantujący nie tylko idealne rozdrobnienie ziaren w niskiej temperaturze, ale również wieloletnią bezawaryjną pracę, specjalny wkład filtracyjny Brita Intenza, który oczyszcza wodę zapewniając optymalnie zbilansowany smak przyrządzanych napojów, a także system wstępnego zaparzania Saeco, który zrasza zmieloną kawę przed procesem parzenia, by wydobyć z niej całe bogactwo smaku i pełnię aromatu.

„Ewolucja” rodziny ekspresów Xelsis ma również wymiar estetyczny: Model Xelsis Evo dostępny jest w trzech eleganckich wersjach kolorystycznych, tj. Full Stainless Steel, Steel Black (przód wykonany ze stali nierdzewnej, a boki wykończone w kolorze czarnym) oraz Full Black, co pozwala na optymalny dobór ekspresu do wystroju kuchni. Od chwili wprowadzenia do sprzedaży pierwszego modelu, linia ekspresów Xelsis stanowi prawdziwą dumę marki Saeco. Dziś, dzięki nowoczesnemu wzornictwu ekspres Xelsis Evo staje się awangardową ozdobą każdego współczesnego wnętrza – nie tylko kuchennego!

Dodatkowe informacje

 • Podstawowe cechy:

   

  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,6 l
  • Ciśnienie pompy: 15 barów
  • Pojemność pojemnika na ziarna kawy: 350 g
  • Pojemność pojemnika na odpadki: 14 porcji
  • Pojemność pojemnika na mleko: 0,5 l
  • Duża tacka ociekowa (długość 28 cm i szerokość 12 cm)
  • Oszczędność energii elektrycznej: automatyczny stan czuwania, zużycie energii – Klasa A (normy FEA)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.