Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Siłacz bezworkowy - Bosch Relyy’y

Nowy odkurzacz bezworkowy Boscha Nowy odkurzacz bezworkowy Boscha materiały prasowe

Dzięki nowemu rozwiązaniu marki Bosch odkurzanie bezworkowe jest bardziej wydajne. Inteligentna technologia SensorBagless™ z czujnikiem SensorControl przypomina o konieczności wyczyszczenia filtrów, a trójpoziomowy system separacji kurzu CrossFlow™ zapewnia wydajną pracę.

W centrum bezworkowego odkurzania
Nowy odkurzacz BoschWielu użytkowników odkurzaczy bezworkowych nie pamięta o regularnym myciu filtrów, co powoduje znaczny spadek wydajności pracy odkurzacza. Dlatego marka Bosch opracowała czujnik SensorControl. Przez cały czas sprzątania monitoruje on przepływ powietrza w odkurzaczu i przypomina sygnałem świetlnym o konieczności wyczyszczenia zmywalnego filtra. Dzięki tej niezawodnej technologii możemy cieszyć się z doskonałych rezultatów bezworkowego sprzątania przez wiele lat i czyścić filtry tylko wtedy, kiedy jest to naprawdę konieczne. Dodatkowym usprawnieniem jest system EasyClean™. W wyniku jego opracowania blisko 2-litrowy pojemnik na zabrudzenia z łatwością wyjmiemy jednym szybkim ruchem, a samo czyszczenie nie sprawi najmniejszej trudności.



Nawet 180 km/h
Nowy odkurzacz BoschNowy odkurzacz marki Bosch został wyposażony w trójpoziomowy system CrossFlow™, który zapewnia wysoką efektywność i minimum konserwacji. Zasysane powietrze wprowadzane w ruch obrotowy z prędkością 180 km/h pozwala na separację kurzu przez siłę odśrodkową. Wszystkie cięższe zanieczyszczenia kierowane są wprost do pojemnika. Mniejsze z kolei osadzają się na membranie filtra High-tech o niezwykle drobnych porach, dzięki czemu powietrze docierające do ostatniego filtra wylotowego jest już oczyszczone. Przy zastosowaniu takiego rozwiązania filtry nowego odkurzacza marki Bosch nie wymagają częstego czyszczenia i są bardziej wytrzymałe.

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.