Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Nowy partner od brudnej roboty

VAX Dual Power Pro Advance VAX Dual Power Pro Advance materiały prasowe

Komórki bakterii, grzyby, roztocza… nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że nasz dywan czy wykładzina to doskonałe miejsce dla ich rozwoju. Nie wszyscy również wiedzą, jak sobie z nimi radzić. Żeby się ich pozbyć nie wystarczy samo odkurzanie, ponieważ gromadzą się głęboko w osnowie i w strukturze włókien. Rozprawić się z nimi może VAX Dual Power Pro Advance. 

Podwójna moc czyszczenia
Dzięki systemowi obracających się szczotek VAX Dual Power Pro Advance dokładnie oczyszcza włosie i osnowę dywanu lub wykładziny, skutecznie usuwając drobnoustroje. Z kolei technologia DualV, dzięki której zasysanie odbywa się na całej szerokości głowicy, pozostawi powierzchnię dokładnie osuszoną. Z taką technologią Twoje dywany długo mogą wyglądać jak nowe, a każda plama łatwo pójdzie w niepamięć!

Kanapa czysta jak łza
Myślisz, że jasne kanapy są niepraktyczne, bo trudno usunąć z nich plamy czy chociażby ślady codziennego użytkowania? Teraz nie musisz się o to martwić. Wybierz swój ulubiony jasny kolor, a Vax Dual Power Pro Advance zadba, żeby zawsze wyglądały świeżo. Odkurzacz piorący VAX Dual Power Pro Advance to wszechstronne urządzenie, które pozwoli Ci zadbać także o tapicerkę, usuwając cały brud z ich powierzchni.

Sok na dywanie? Nie szkodzi!
Jeden nieuważny ruch i ups… szklanka z napojem wylądowała na podłodze. Zamiast gorączkowo szukać w domu szmatki, sięgnij po VAXa, który posiada funkcję zasysania rozlanych płynów. Raz, dwa i po wypadku nie ma śladu!

Mobilne sprzątanie
Często wykładzina znajduje się nie tylko na powierzchniach płaskich, ale także na schodach. Nikt z nas jednak nie wyobraża sobie wynoszenia urządzenia w górę i w dół. VAX pomyślał także o tym zastosowaniu. Wystarczy zostawić VAX Dual Power Pro Advance na dole schodów, wpiąć dołączany wąż i za jego pomocą z łatwością oczyścić wybrane miejsca.

Zestaw eksperta
VAX Dual Power Pro Advance to prawdziwy specjalista w walce z zabrudzeniami, w której pomaga mu szeroki wachlarz dołączonych akcesoriów:
• Wbudowana głowica SpinScrub
• Wbudowana, pozioma szczotka obrotowa
• Końcówka do ręcznego prania tapicerki
• Końcówka mini SpinScrub do szorowania miejsc silnie zabrudzonych
• Doczepiana rura ssąca do ręcznego prania tapicerki
• Doczepiany wąż tłoczny z dyszą do wstępnego namaczania sprzątanej powierzchni
• Próbka płynu do czyszczenia podłóg "Ultra" - 250 ml
• Próbka płynu do czyszczenia dywanów "Pre Treatment" - 250 ml

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.