Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Siemens - z fascynacji do wypieków

…Powstał piekarnik dbający o przygotowanie zawsze pysznych ciast i aromatycznych dań mięsnych. To propozycja dla tych, którzy poza wyjątkowym sprzętem, chcieliby wyróżnić kuchnię perfekcyjnym smakiem serwowanych w niej dań.

Nowy piekarnik SiemensaPiekarnik HB78GB590 przejmuje pełne dowodzenie nad wypiekami. Wyposażony w 68 pro-gramów automatycznych zadba o najlepszy efekt każdej przyrządzanej potrawy, dobierając odpowiednią moc, czas i rodzaj grzania. Tuż przed wstawieniem do piekarnika wybranego dania lub ciasta wystarczy podać jego wagę i wybrać pasujący program. Od momentu uru-chomienia piekarnika, elektronika cookControl dopilnuje, by walory smakowe potrawy do-równywały tym z ulubionych restauracji. Dodatkowym argumentem zachęcającym do goto-wania jest system automatycznego czyszczenia pyrolitycznego, czyli activeClean. Korzy-stając z niego, dajemy sygnał piekarnikowi, by rozgrzał się do temp. ok. 500 stopni Celsjusza, zamieniając w ten sposób wszystkie pozostałości po tłuszczu, w łatwy do sprzątnięcia popiół. Innowacyjność piekarnika marki Siemens uzupełnia również program szybkiego nagrzewa-nia, który skraca czas oczekiwania na pożądaną temperaturę o 30 proc. Dzięki opracowanemu rozwiązaniu technologicznemu, oszczędzamy czas i energię, potrzebną do rozgrzania wnętrza urządzenia.

Za futurystycznym i jednocześnie eleganckim wyglądem piekarnika, kryją się szczegóły jego wykończenia. Dopracowany wygląd przycisków funkcyjnych i chowanego pokrętła subtelnie podkreśla niebieskie światło, zaś wyświetlacz TFT, o jeszcze większej rozdzielczości 768 x 144 pikseli/cal, zapewnia jeszcze lepszą czytelność z każdej perspektywy. Wykonany ze stali i szkła piekarnik HB78GB950 otrzymał najwyższe wyróżnienie w dziedzieni światowego wzornictwa – reddot International Design Award, a także został nagrodzony tytułem iF product design award 2012.

Dodatkowe informacje

 • Podstawowe cechy:

   

  • 14 rodzajów grzania
  • 68 programów automatycznych
  • Chłodny front
  • softClose
  • Automatyczny system czyszczenia pyrolitycznego activeClean
  • Wyświetlacz TFT
  • Pojemność 65 litrów
  • 595 x 595 x 548 mm

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.