Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Tassimo Joy – ciesz się nieograniczonym wyborem smaku!

Rodzina ekspresów na kapsułki Tassimo powiększyła się o nowy model – nazwany radośnie JOY.

Nowy ekspres do kawy Tassimo JoyTassimo JOY jest zawsze w centrum uwagi i zbliża do siebie ludzi. Szeroki wybór smaków sprawi, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie – zaczynając od perfekcyjnego, trójwarstwowego latte czy puszystego cappuccino Jacobs, poprzez esencjonalne espresso Carte Noire, a kończąc na słodkiej czekoladzie Milka i herbatach Twinings.  Każdy z tych napojów może zostać błyskawicznie przyrządzony przy pomocy tylko jednego przycisku. Przygotowanie kaw i napojów ułatwi także powiększony zbiornik na wodę. Ekspres został wykończony chromowanymi elementami, by dopełnić chwile pełne radości szczyptą elegancji.

Wybieraj bez ograniczeń – To, co lubisz. Tak, jak lubisz!
Nowy model Tassimo JOY jest przede wszystkim niezwykle funkcjonalny. Niewielkich rozmiarów ekspres kryje w sobie duży, wyjmowany pojemnik na wodę o pojemności blisko 1,5 l, dzięki czemu przyrządzimy kilka napojów jeden po drugim bez konieczności uzupełniania wody. JOY to także inteligentne i szybkie przygotowywanie ulubionej kawy, czekolady, czy herbaty. Ekspres wyposażony w nowatorski INTELLIBREW™ system odczytywania kodów kreskowych z kapsułek T-DISC, sam dostosowuje odpowiednią ilość wody, czas i temperaturę parzenia do konkretnego napoju. Jedyne, o co musimy zadbać, to włożyć wybraną kapsułkę T-DISC do urządzenia i nacisnąć jeden przycisk.

(En)JOY
Nowy ekspres do kawy Tassimo JoyNowy model Tassimo JOY wyróżnia także szereg innych cech, które istotnie wpływają na wygodę korzystania z urządzenia. Jedną z nich jest program automatycznego czyszczenia i odkamieniania, dzięki któremu konserwacja ekspresu staje się wyjątkowo łatwa. W przyrządzaniu mniejszych lub większych napojów pomoże natomiast regulowana podstawka, którą łatwo dostosować do wysokości filiżanki lub kubka, z których lubimy pić espresso, czy Chai Latte. Po ich przygotowaniu urządzenie samo zadba o to, by się wyłączyć, oszczędzając przez to energię elektryczną. Funkcją przyczyniającą się do ochrony środowiska jest Auto shut off.

Dodatkowe informacje

 • Podstawowe cechy:

   

  o Inteligentna technologia kodów kreskowych INTELLIBREW
  o W pełni automatyczna obsługa jednym przyciskiem
  o Automatyczne czyszczenie i odkamienianie
  o Duży pojemnik na wodę XL

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.