Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Kup suszarkę Siemens i testuj przez 60 dni

Suszarki do ubrań Siemens Suszarki do ubrań Siemens

Kto raz przekonał się o zaletach suszarki do ubrań, na pewno nie będzie chciał się z nią rozstawać. Ponieważ jednak wciąż pokutuje wiele mitów na temat tych energooszczędnych i chroniących tkaniny urządzeń, Siemens rzuca wyzwanie sceptykom – jeżeli suszarka nie spełni oczekiwań nabywcy, będzie można ją zwrócić w terminie 60 dni od daty zakupu.

Suszarka do ubrań to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort życia i wygodę. Jej zalety docenią rodzice małych dzieci, którzy każTestuj 60 dni Siemensadego dnia zmagają się z prasowaniem i suszeniem sterty ubranek. Funkcja odświeżania parą i mniejsza ilość zagnieceń ucieszy natomiast osoby noszące na co dzień garsonki i garnitury, które w ten sposób zaoszczędzą na czasie i rachunkach z pralni. Warto też podkreślić, że dzięki suszarkom możemy zapomnieć o wilgoci w łazienkach, ubraniach suszących się całymi godzinami i uzależnieniu od kaprysów pogody.

Aby przekonać Polaków o zaletach tych urządzeń, marka Siemens uruchomiła specjalną akcję, w ramach której każdy, kto w okresie 1.02 – 31.12.2011 w placówce handlu detalicznego kupi dowolny model suszarki marki Siemens, będzie miał prawo oddać produkt w terminie 60 dni od daty zakupu. Nadarza się więc doskonała okazja, aby we własnym domu sprawdzić możliwości suszarek i bez żadnych konsekwencji zwrócić produkt, jeżeli nie spełni naszych oczekiwań.

 

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.