Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Komputery, programy, multimedia ...

BenQ XR3501 polska premiera

Szczególnie z myślą miłośnikach silnych wrażeń z wyścigów samochodowych i innych symulacji szybkiej jazdy czy latania, BenQ wprowadza na polski rynek nowy, zakrzywiony, ultra panoramiczny (21:9) monitor o przekątnej 35 cali, rozdzielczości 2560x1080 i częstotliwości odświeżania 144 Hz – model XR3501.

Czytaj dalej...

Samsung Galaxy Tab S2 - najcieńszy tablet

Samsung Electronics poinformował o wprowadzeniu na rynek najnowszego tabletu Galaxy Tab S2. Ekran Super AMOLED, w który został wyposażony tablet tym razem zoptymalizowano do czytania i przeglądania wszelkich treści multimedialnych. Galaxy Tab S2 charakteryzuje się eleganckim wzornictwem z najcieńszą i najlżejszą metalową ramką na rynku. Wysoka wydajność urządzenia pozwoli użytkownikom na wypróbowanie nowych, zwiększających efektywność metod pracy i korzystanie z wielozadaniowości.

Czytaj dalej...

Co zmieniło komputer ... ?

Komputery  przeliczają na bieżąco dziesiątki tysięcy danych. W celu ich przechowania w latach 50 XX wieku powstał dysk twardy (HDD), czyli pamięć masowa wykorzystująca namagnesowane talerze do przechowywania danych. Jednakże czas nieubłaganie biegnie do przodu i wszystkie technologie są sukcesywnie poddawane innowacjom. Potrzeby zmian i kolejne unowocześnienia doprowadziły do narodzin SSD (Solid-State Drive)  - nowoczesnej pamięci masowej opartej na pamięci flash.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS