Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Komputerowe Aktualności

BenQ XR3501 polska premiera

Szczególnie z myślą miłośnikach silnych wrażeń z wyścigów samochodowych i innych symulacji szybkiej jazdy czy latania, BenQ wprowadza na polski rynek nowy, zakrzywiony, ultra panoramiczny (21:9) monitor o przekątnej 35 cali, rozdzielczości 2560x1080 i częstotliwości odświeżania 144 Hz – model XR3501.

Czytaj dalej...

Samsung Galaxy Tab S2 - najcieńszy tablet

Samsung Electronics poinformował o wprowadzeniu na rynek najnowszego tabletu Galaxy Tab S2. Ekran Super AMOLED, w który został wyposażony tablet tym razem zoptymalizowano do czytania i przeglądania wszelkich treści multimedialnych. Galaxy Tab S2 charakteryzuje się eleganckim wzornictwem z najcieńszą i najlżejszą metalową ramką na rynku. Wysoka wydajność urządzenia pozwoli użytkownikom na wypróbowanie nowych, zwiększających efektywność metod pracy i korzystanie z wielozadaniowości.

Czytaj dalej...

Ultra panoramiczny monitor BenQ dla graczy

BenQ XR3501 to pierwszy zakrzywiony monitor w ofercie firmy. Przekątna 35 cali (89 cm), rozdzielczość 2560x1080 (21:9), 144 Hz, krzywizna o promieniu 2 m – większa niż w innych monitorach. Funkcja Black eQualizer polepsza widoczność szczegółów w cieniach. BenQ XR3501 dostępny będzie w Polsce po wakacjach, cena nie jest jeszcze ustalona.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS