Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Ultra panoramiczny monitor BenQ dla graczy

Ultrapanoramiczny monitor BenQ Ultrapanoramiczny monitor BenQ materiały prasowe

BenQ XR3501 to pierwszy zakrzywiony monitor w ofercie firmy. Przekątna 35 cali (89 cm), rozdzielczość 2560x1080 (21:9), 144 Hz, krzywizna o promieniu 2 m – większa niż w innych monitorach. Funkcja Black eQualizer polepsza widoczność szczegółów w cieniach. BenQ XR3501 dostępny będzie w Polsce po wakacjach, cena nie jest jeszcze ustalona.

 

Nowy, ultrapanoramiczny monitor BenQSzczególnie z myślą miłośnikach silnych wrażeń z wyścigów samochodowych i innych symulacji szybkiej jazdy czy latania, BenQ zapowiada nowy, zakrzywiony, ultra panoramiczny (21:9) monitor o przekątnej 35 cali, rozdzielczości 2560x1080 i częstotliwości odświeżania 144 Hz – model XR3501. Krzywizna monitora jest większa niż dostępnych obecnie na rynku – promień zakrzywienia ma zaledwie 2 m. Nowy model pojawi się w Polsce pod koniec wakacji, jego cena nie jest jeszcze znana.


Nowy, ultrapanoramicnzy monitor BenQWiększe zakrzywienie ekranu sprawia, że znajdujemy się w centrum akcji, która nas otacza, a ultra panoramiczny ekran postrzegamy jak szybę samochodu. Duża rozdzielczość i duża częstotliwość odświeżania powodują, że wyraźnie, bez rozmycia, widzimy każdy szczegół obrazu. Dodatkowa, funkcja Black eQualizer dynamicznie rozjaśnia najciemniejsze partie obrazy tak, że widoczne są wszystkie szczegóły.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.