Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Mobilność: nowy wymiar dźwięku

Nowe produkty Logitech pozwalają cieszyć się czystym dźwiękiem wszędzie tam gdzie chcesz.

Firma Logitech prezentuje dwa nowe urządzanie z portfolio akcesoriów tabletowych.  Premierowe produkty - Logitech® Wireless Headset oraz Logitech® Wireless Boombox – pozwolą w pełni wykorzystać potencjał tabletów i smartfonów. 

 – Przenośne akcesoria dedykowane tabletom tworzymy z myślą o wygodzie naszych konsumentów – powiedział Azmat Ali, vice president działu Mobile and Tablet Products w firmie Logitech – Użytkownicy od razu zakochali się w iPadach i tabletach opartych na systemie Android. Wielu z nich używa tych mobilnych urządzeń głównie w celach rozrywkowych: oglądania filmów, słuchania muzyki czy audiobooków. Nowe akcesoria Logitech sprawią, że mobilna rozrywka będzie jeszcze bardziej wciągająca. – dodał.

Najnowsze pozycje Logitech w ofercie akcesoriów tabletowych to:
Lohitech Wireless HeadsetLogitech Wireless Headset
Słuchawki Logitech Wireless Headset powalą zanurzyć się w świecie muzyki lub gier wideo. Dzięki nim można także pLohitech Wireless Headsetrowadzić swobodne rozmowy. Urządzenie wykorzystuje łączność Bluetooth i jest kompatybilne z urządzeniami takimi jak: iPad, iPhone i iPad touch. Laserowo strojone membrany gwarantują czysty dźwięk bez zakłóceń. Niezależnie czy korzystamy z funkcji FaceTime czy prowadzimy zwykłą rozmowę telefoniczną, dźwięk zawsze będzie idealny. A wszystko dzięki technologii redukcji szumów. Wydajna bateria pozwala cieszyć się muzyczną rozrywką lub rozmowami nawet przez sześć godzin bez przerwy.

Logitech Wireless Boombox
Lohitech Wireless BoomboxW połączeniu z Logitech Wireless Boombox, smartfon lub tablet może zmienić się w odtwarzacz strumieniowego dźwięku. Stworzone z myślą o iPadach, iPhone’ach i iPodach touch urządzenie, zapewnia dużą swobodę. Bezprzewodowe połączenie pozwala umieścić Wirelless Boombox w odległości nawet do 10 metrów od źródła dźwięku, a wydajna bateria gwarantuje do sześciu godzin odtwarzania bez przerwy.   Głośnik został wyposażony w osiem specjalnie zaprojektowanych membran, dzięki którym możemy cieszyć się czystym dźwiękiem w wysokiej jakości, od tonów wysokich po głębokie basy.

Ceny i dostępność
Akcesoria dedykowane tabletom są dostępne w Polsce od września w sugerowanych przez producenta cenach detalicznych:
• Logitech Wireless Headset – 239,99 PLN,
• Logitech Wireless Boombox – 599,99 PLN.

Więcej informacji na temat nowych produktów znajduje się na stronie internetowej www.logitech.com oraz blogu firmy blog.logitech.com

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.