Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Programy

Uwaga na nową lukę w oprogramowaniu Microsoft

Laboratorium systemów zabezpieczających PandaLabs zaleca jak najszybsze zabezpieczenie się przed atakami z wykorzystaniem niedawno wykrytej luki 0-day w oprogramowaniu Microsoft. Podatność na ataki wykazują wszystkie wersje Windowsa. Poniżej znajduje się wskazówka jak można uchronić swój komputer.

Czytaj dalej...

Polska wersja Microsoft Office 2010 już w sprzedaży

Microsoft Office, w najnowszej wersji – 2010 – jest już dostępny w sprzedaży dla klientów indywidualnych w polskiej wersji językowej. Dzięki nowej odsłonie znanych programów można z większą wygodą wykonywać codzienne zadania w pracy, domu czy szkole. Nowe funkcje i istotne zwiększenie komfortu pracy z programami Office, to przede wszystkim możliwość korzystania z nich i dostępu do plików przez komputer osobisty, telefon Windows Phone i przeglądarkę internetową.

Czytaj dalej...

Najnowsza MapaMap

Na rynku jest już nowa wersja oprogramowania do nawigacji MapaMap, oznaczona numerem 6.5. Wprowadza ona pakiet map cyfrowych Polski z II kwartału 2010 oraz znaczne ułatwienia w procesie instalacji tego oprogramowania.  Wraz z premierą nowej wersji MapaMap wystartowało oficjalne forum dyskusyjne użytkowników MapaMap, oraz letnia, 25% promocja na aktualizacje map.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS