Real time web analytics, Heat map tracking
A+ A A-

Testy, porównania

O klimatyzacji słów kilka

Wraz z nadejściem upalnych dni praca w biurowcu czy mieszkaniu staje się coraz bardziej uciążliwa. W tym okresie możemy częściej odczuwać zmęczenie, senność czy rozdrażnienie. Kiedy zawodzą proste sposoby, takie jak otwieranie okien czy zakładanie żaluzji, warto pomyśleć o klimatyzacji. Przez lata wokół klimatyzatorów narosło kilka utartych mitów i niektórym użytkownikom kojarzą się one jedynie z przeziębieniem i alergią. Czy faktycznie jest się czego obawiać?

Czytaj dalej...

Multicooker – dobry na lato

Żyjemy w czasach, w których mamy coraz mniej czasu wolnego, żyjemy w coraz większym tempie a z drugiej strony chcielibyśmy odżywiać się w miarę możliwości zdrowo i racjonalnie. Trudno jest połączyć te dwie kwestie. Drobną pomocą połączenia tych dwóch sprzeczności może stać się „wielokucharz” Philipsa.

Czytaj dalej...

Jak wybrać dobry odkurzacz?

Dobry odkurzacz jest jednym z podstawowych urządzeń AGD w domu. Jak wybrać model, który spełni nasze oczekiwania? Czy zastosowane w nich technologie mają znaczenie? Które akcesoria są przydatne w sprzątaniu? I wreszcie – czy nowe modele odkurzaczy o obniżonej mocy są skuteczne?

Czytaj dalej...

Czy telewizor może zastąpić kino?

Geneza filmu sięga przełomu XVIII i XIX wieku, w momencie odkrycia niedoskonałości ludzkiego oka. Fakt ten wykorzystali wynalazcy urządzeń takich jak zoetrop i prakinoskop. 28 grudnia 1895 roku w Paryżu bracia Auguste i Louis Lumiere udoskonalili wynalazek Thomasa Edisona i przeprowadzili pierwszy w historii, publiczny pokaz filmowy.

Czytaj dalej...

Żelazko Bosch SensiXX – test

Prasowanie koszuli wydawało by się prosta czynność. Jednakże niejednokrotnie wywołuje w prasującym „zgrzytanie zębami”. I to nie dlatego, że wypalił dziurę, a raczej dlatego, że mimo intensywnego prasowanie koszula dalej robi wrażenie wygniecionej.

Czytaj dalej...

Test odkurzacza Bosch Free’e ProPower

Długi przewód zasilający, płynnie regulowana siła ssania oraz duży worek na śmieci – to niewątpliwe atuty dobrego odkurzacza workowego. Kolejnym odkurzaczem, który przeszedł test w naszej redakcji był Bosch Free’e ProPower.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS